Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Biolage R.A.W - potęga nauralnych składników w pielęgnacji włosów

Zapraszamy na zabiegi z zastosowaniem nowych produktów Biolage R.A.W marki Matrix. Biolage R.A.W. to Real (Prawdziwa), Authentic (Autentyczna), Wholesome (Zdrowa) pielęgnacja włosów opracowana z zachowaniem idealnej równowagi pomiędzy naturą, zdrowiem i pięknem. To kosmetyki bez siarczanów, silikonów i parabenów, w 97% ze składników pochodzenia naturalnego.

 Linia Biolage RAW obejmuje kilka linii kosmetyków dla różnych rodzajów włosów:

☘️Nourish – do suchych, pozbawionych blasku włosów. Oferuje intensywne odżywienie włosom suchym i matowym, aby były miękkie w dotyku i wyglądały zdrowo. Wszystko dzięki składnikom, takim jak olej kokosowy, miód, ekstrakt z komosy ryżowej oraz glinka kaolinowa.

☘️Recover – do włosów uwrażliwionych, poddanych działaniu czynników stresowych, Przywraca połysk zniszczonym,  włosom przy użyciu takich składników, jak ekstrakt z juki, jagód goji, olej z nasion kolendry oraz glinki kaolinowej.

☘️Uplift – do cienkich, pozbawionych objętości włosów. Dodaje objętości włosom, dbając o ich zdrowy wygląd, przy pomocy takich składników, jak czarny sezam, grejpfrut, kiwi oraz glinka kaolinowa.

☘️Replenish - mieszanka olejów, która tworzy gładsze, bardziej miękkie, lśniące włosy. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.


Powrót