Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

NOWOŚĆ - ION MAGNUM - DO WALKI Z TŁUSZCZEM TRZEWNYM

ION MAGNUM to zaawansowana technologia opracowana przez współtwórcę pierwszego na świecie rozrusznika serca - Dr Gerrego Pollocka. Zabieg umożliwia nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej, bez konieczności podejmowania wysiłku fizycznego.

 

 

 

 

Podczas procedury pacjent leży nieruchomo,  a mimo to jego mięśnie i organizm reagują tak jak by ćwiczył właśnie na siłowni!!! 

Dzieje się tak za sprawą sygnału wysyłanego z urządzenia, który wędrując przez rdzeń kręgowy do mózgu, wywołuje skurcze mięśni i w następstwie  zwiększone wydzielanie hormonów  HGH i TSH przez przysadkę mózgową.  Wzmożona jest również produkcja  DHEA –dehydroepiandrosteronu.

Hormony wpływają na rozkład tłuszczu, również tego najgroźniejszego dla naszego zdrowia - zgroamdzonego wokół narządów wewnętrznych.

Mięśnie reagują tak jak podczas uprawiania sportu, następuje ich wzmocnienie i utwardzenie.

Wydzielają się  endorfiny - zupełnie jak po efektywnym treningu na siłowni.

ION MAGNUM to bezpieczna i skuteczna metoda modelowania figury, bez bólu i operacji chirurgicznej. Pozwala na zmniejszenie obwodu ciała i przyrost masy mięsniowej. Skóra pacjentów, pomimo zwiększenia obwodu ciała, pozostaje napięta i elastyczna a ogólny stan organizmu poprawia się tak jak w przypadku wysiłku fizycznego.

Urządzenie jest bardzo bezpieczne. Posiada Certyfikat FDI gwarantujący najwyższą jakość.

 

 

 

Powrót