Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Dla każdego

 Masaż aromatyczną świecą – nowość

Magia dotyku
Wyjątkowy masaż wykonywany na ciepłym maśle ze stopu aromatycznej świecy. Szlachetny skład dopieszcza skórę bogactwem naturalnych składników, zapewniając jej odżywienie, ujędrnienie i niespotykaną gładkość. Magia tego rytuału polega na połączeniu niezmiernie płynnego masażu z aromaterapią i uczuciem absolutnego luksusu. 
Cena: 180 PLN

Masaż stemplami - nowość
Masaż wykonywany przy użyciu specjalnych, ciepłych stempli. Przynosi ukojenie duszy i ciała wraz z cudownym efektem odmładzającym. Wskazany jest dla osób wiecznie zabieganych i zapracowanych. Przeciwwskazaniem do masażu są choroby krążenia, choroby skóry, otwarte rany i zapalenia.
Cena: 260 PLN

Masaż kamieniami 
Jest to unikalny masaż kamieniami granitowymi z elementami refleksologii stóp i dłoni. Kamienie, w zależności od Twoich upodobań, mogą być ciepłe, powodując rozluźnienie mięśni i zmniejszenie dolegliwości bólowych, lub zimne. Kosmetyczka wykonuje kolejno masaż stóp, nóg, brzucha, dłoni, ramion, karku i pleców oraz masaż twarzy. Jest to zabieg niezwykle odprężający, relaksujący, może również być stosowany jako zabieg antycellulitowy. Odpowiednio dobrane olejki – lawendowy, rozmarynowy oraz z neroli działają odprężająco, pobudzająco i relaksująco. Przed wykonaniem zabiegu ciało jest dodatkowo smarowane emulsją, która powoduje, że skóra jest aksamitna w dotyku i świetnie nawilżona.
Cena: 200 PLN

Masaż leczniczy
Stosowany w zespołach bólowych kręgosłupa, barku i z wykorzystaniem terapii manualnej.
Cena: 120 PLN

Masaż odchudzający
Masaż przyspieszający metabolizm tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę. Ma działanie również antycellulitowe.
Cena: 120 PLN

Masaż relaksujący
Masaż z użyciem olejków aromatycznych o działaniu wyciszającym, usuwający zmęczenie i stres.
Cena: 130 - 160 PLN

Powrót