Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Restylane Skinboosters

Młodość i piękno niezmiennie kojarzy nam się z gładką, przyjemną w dotyku, nawilżoną, napiętą i sprężystą skórą. Niestety to właśnie na skórze najwcześniej widoczne są oznaki starzenia. Kobiety od wieków starają się zapobiegać zmarszczkom i utracie jędrności skóry. Medycyna estetyczna przynosi rozwiązanie problemu starzenia się skóry. Najbardziej nowoczesnym sposobem rewitalizacji skóry jest Restylane skinboosters.

O ZABIEGU
Restylane skinboosters  to innowacyjne zabiegi dedykowane rewitalizacji skóry. Produkty z linii Restylane skinboosters zawierają kwas hialuronowy, które utrzymują właściwy poziom nawodnienia skóry, dzięki czemu jest ona elastyczna i napięta, wygląda świeżo i jest pełna naturalnej witalności.Zabiegi Restylane skinboosters to skuteczna alternatywa dla zabiegów mezoterapii niestabilizowanym kwasem hialuronowym. Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących kwas hialuronowy, podanie preparatów Restylane skinboosters zapewnia długo utrzymujące się efekty. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem. Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków - sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie.
 

PROTOKÓŁ ZABIEGÓW
Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się stosowanie Restylane skinboosters  w serii co najmniej 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów należy powtarzać co 4-6 miesięcy. Zgodnie z ostatnimi zaleceniami, powtarza się pojedynczy zabieg co pół roku.
 

EFEKTY
Zabiegi Restylane skinboosters nawilżają skórę i odbudowują jej strukturę. Dodatkowo, przywracają jędrność i elastyczność, sprawiając, że drobne zmarszczki znikają, a skóra staje się gładka, jaśniejsza i pełna blasku.
 

ZASTOSOWANIE
Zabiegi Restylane skinboosters można stosować do rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie w obszarach mających opinię "trudnych do poprawy":
·         wrażliwa skóra wokół oczu
·         delikatne okolice ust i czerwieni wargowej
·         cienka skóra szyi
·         wrażliwa skóra dekoltu
·         grzbiety rąk
·         wiotka skóra brzucha
·         wewnętrzna strona ud
·         wiotka skóra ramion
 
Zabieg Restylane skinboosters przeznaczony jest dla osób, które pragną odnowić skórę i przywrócić jej młody wygląd. Można go zastosować́:
·         u kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry
·         u osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą
·         na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie
·         u osób, które pragną poprawić strukturę̨ swojej skóry,
tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry
·         u osób, których skóra jest nadmiernie wysuszona poprzez działanie promieni słonecznych czy długie przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych.
 

ZALETY
·         naturalne i równomierne efekty
·         nawilżona, elastyczna i napięta skóra
·         skóra odzyskuje blask, wygląda młodo i zdrowo
·         brak efektu maski
·         brak inwazyjności
·         minimalny czas powrotu do codziennej aktywności
 

ZALECENIA PO ZABIEGU
W okresie po zabiegu Restylane skinboosters zalecane jest spożywanie większej ilości płynów - stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.
 

PRZECIWWSKAZANIA
·         uczulenie na kwas hialuronowy
·         choroby autoimmunologiczne
·         niewyrównana cukrzyca
·         tendencja do powstawania bliznowców
·         aktywne zakażenie okolicy zabiegu
·         zaburzenia krzepliwości krwi
·         ciąża
·         karmienie piersią
 
 
 
 
 

Czas trwania: 30 min.

Cena:  1 ampułka 800 (twarz lub szyja)

 

 

 

Powrót