Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Na okolice oczu

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca. To właśnie oczy w pierwszej kolejności zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Przyczyn powstawania cieni pod oczami jest wiele: zmęczenie, zaburzenia w mikrokrążeniu, niezdrowy styl życia (palenie papierosów), odkładanie barwnika, czynnik dziedziczny. 

Na te objawy szczególnie polecam:

 

·   Dermapen (pojędrnienie skóry, likwidacja drobnych zmarszczek)
·   Mezoterapia (likwidacja cieni, „kurzych łapek” i obrzęków pod oczami)
o    Kwas hialuronowy- Redensity II
o    Osocze bogatopłytkowe
 

 
 
DERMAPEN
Zabieg pozwala na automatyczne wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, poprzez jej nakłuwanie przy pomocy pulsujących igieł. Funkcja automatycznego nakłuwania zwiększa efektywność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w tkankę skórną. Dermapen pobudza  produkcję kolagenu w skórze,  wykorzystując naturalne zdolności organizmu do samoleczenia. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.
 
MEZOTERAPIA
Kwas hialuronowy Redensity II
Zabieg polega na ostrzyknięciu okolicy oka kwasem hilauronowym Redensity II. Jest to nowoczesna i bardzo bezpieczna formuła, specjalnie zaprojektowana do delikatnej okolicy oka, powodująca usunięcie efektu podkrążonych oczu, poprawę nawilżenia i zwiększenie elastyczności skóry. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu i utrzymuje się średnio 12 miesięcy.

Osocze bogatopłytkowe
Metoda opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji. Zabieg polega na iniekcji w okolice oka osocza bogatopłytkowego uzyskiwanego w procesie wirowania krwi, pobranej bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.Płytki krwi uwalniają szereg niezbędnych do regeneracji skóry czynników wzrostu- pobudzają procesy naprawy tkanek, wpływają na tworzenie nowego kolagenu, jak również wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz aktywację komórek
macierzystych.Efektem jest poprawa elastyczności, struktury, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie tzw. „kurzych łapek” oraz ujednolicenie jej kolorytu. Osocze bogatopłytkowe jest materiałem biologicznie obojętnym, nie powodującym uczuleń, dlatego zalecane jest w szczególności pacjentom z alergią. Liczbę i częstotliwość zabiegów określa lekarz w czasie konsultacji.
 
 
 
 
 

 


 

 

Powrót