Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

SPA dla włosów

Intensywna regeneracja włosów połączona z masażem zapewnia relaks i odprężenie.
 
O ZABIEGACH
Wyjątkowe zabiegi poprawiające kondycję skóry głowy i włosów.
Zabiegi przeprowadzane są w oparciu o innowacyjną linię produktów Organics Beauty Hair, stworzoną z czystych, dokładnie wyselekcjonowanych naturalnych składników ekologicznych. Receptura produktów została opracowana na bazie certyfikowanych składników roślinnych i cukropochodnych środków spieniających. Każdy zabieg można poprzedzić badaniem trychologicznym.
 

Proponowane zabiegi SPA przeprowadzane są w oparciu o różne linie produktów z serii Organics Beauty Hair SPA:
 
ZABIEG SPA O DZIAŁANIU WZMACNIAJĄCYM
Przeznaczony do włosów normalnych lub uwrażliwionych.Chroni przed aktywnością wolnych rodników, niweluje skutki uszkodzeń spowodowanych zabiegami chemicznymi.
 
ZABIEG SPA O DZIAŁNIU PRZECIWŁUPIEŻOWYM NA BAZIE OLEJKU HERBACIANEGO
Posiada właściwości bakteriobójcze. Przywraca komfort i równowagę hydrolipidową.
 
ZABIEG SPA O DZIAŁANIU NAWILŻAJĄCYM
Zalecany do włosów farbowanych i uwrażliwionych, po zimie lub intensywnej ekspozycji na słońce. Mocny zapach róży purpurowej z delikatnymi nutami winogron. Specjalna formuła roślinna opracowana na bazie naturalnego olejku z róży purpurowej w połączeniu z organicznymi środkami myjącymi, łagodzi i przywraca równowagę przesuszonych włosów i skóry głowy, chroni kolor.
 
ZABIEG SPA O DZIAŁANIU ODŻYWIAJĄCYM
Specjalna formuła roślinna oparta na bazie wyselekcjonowanego olejku z róży złotej z dodatkiem delikatnych, organicznych środków myjących, stanowi doskonałą kompozycję oczyszczająco-pielęgnującą oraz chroniącą kolor 45 %.
 
ZABIEG SPA DODAJĄCY OBJĘTOŚCI WŁOSOM
Zalecany do włosów cienkich i delikatnych. Wyciąg na bazie jagód Goji łagodnie oczyszcza skórę głowy, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia cebulki i strukturę włosów. Przeciwdziała efektowi starzenia skóry.
 
ZABIEG SPA O DZIAŁANIU ODŚWIEŻAJĄCYM
Przeznaczony do włosów przetłuszczających się, działa kojąco i nawilżająco na skórę głowy. Kontroluje nadmierne wydzielanie sebum oraz wzmacnia strukturę włosa.
 
  
 

Czas trwania: 60 - 90 min
Cena: 90- 160 zł *
Badanie trychologiczne: 50 zł
*- do każdego zabiegu należy doliczyć cenę za czesanie lub strzyżenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót