Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

FORLLE'D - nieinwazyjna odnowa skóry prosto z Japonii

 Dzięki unikalnemu połączeniu niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, (za który firma dostala Nobla w dziedzinie fizyki w 2002 r.) jonizowanymi minerałami, produkty firmy mają wyjątkową zdolnych składników do głębokich warstw skóry.

Ekspresowy zabieg nawilzający Forlle'd

Intensywny zabieg, który zapewnia natychmiastowe nawdego rodzaju skóry. Przywraca równowagę wodną i właściwy poziom minerałów w skórze. Natychmiast redukuje nieprzyjemne uczucie przesuszenia i napięcia, poprawa odporność skóry i rozjaśnia ją.

Przeciwstarzeniowy zabieg regenerujący Forlle'd

zabieg dzięki właściwościom biostymulującym zapewnia poprawę struktury skóry, widocznie redukując zmarszczki, poprawiając elastyczność i gładkość skóry. Wspomaga regenerację skóry na poziomie komórkowym, reguluje mikrocyrkulację i naturalne procesy regeneracyjne, dotlenia komórki i normalizuje metabolizm tkanek. Zapewnia widoczne efekty przeciwstarzeniowe i antyoksydacyjne oraz łagodzi zaczerwienienia i przynosi ulgę skórze podraznionej i delikatnej.

Silna ochrona antyoksydacyjna na bazie platyny Forlle'd

Kompleksowy zabieg, który zapobiega fotostarzeniu skóry, działając antyoksydacyjnie. Zapewnia niezbędne naenie skóry, przywracając jej jędrność i elastyczność. Wygładza zmarszczki i drobne linie. Reguluje procesy pigmentacyjne i zapobiega powstawaniu przebarwień związanych z wiekiem. Dzięki kuracji skóra wygląda młodziej i delikatniej, staje się gładka, świeza i ma wyrównany koloryt.

Zabieg liftingujący 

Zabieg korygujący efekty działania grawitacji i czasu. Zmniejsza wiotkość skóry oraz odmładza kontur twarzy. Pełna kuracja zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, poprawia elastyczność i jędrność, zapewniając głębokie nawilzanie i intensywną stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Natychmiastowy efekt liftingu widoczny już po pierwszym zabiegu.

Cena od 250 do 350 PLN

Powrót