Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Lekarze specjaliści

PRZYJMUJĄ SPECJALIŚCI: 

Internista - Nefrolog 
dr n.med. Marek Stopiński

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog obecnie pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego do spraw interny. Od 18 lat prowadzi w Biostudio specjalistyczny gabinet lekarski. Jest ordynatorem oddziału wewnętrznego  i stacji dializ w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Był Dyrektorem Szpitala Zachodniego, który współtworzył w fazie budowy aż do jego otwarcia. Wcześniej zmodernizował szpital w Milanówku i ukształtował specjalistyczny zespół lekarsko-pielęgniarski. Przez 10 lat był asystentem w Klinice Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Dializ i Transplantacji.

 konsultacja 200 PLN

 

Chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej 

dr Joanna Wiśniewska - Goryń                                                                                                                                     

Studiowała medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Dusseldorfie. Ukończyła dwuletnie studnia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej. Od 10 lat pracuje w szpitalu MSWiA w Warszawie w oddziale Chirurgii Plastycznej. Specjalizuje się w chirurgii piersi . Prowadzi Poradnię Chorób Piersi (wykonuje biopsję pod kontrolą USG). 

Cennik :

konsultacja       200 PLN
wycięcie zmiany skórnej na twarzy       600 PLN
badanie histopatologiczne         50 PLN
usuniecie zmiany skórnej laserem Co2 od 200 PLN

 

 Chirurg, onkolog

dr Tomasz Goryń

Specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, chirurg onkolog. Studiował medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Mediolanie. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2011 r., a specjalizację z chirurgii onkologicznej uzyskał pod kierownictwem prof. Piotra Rutkowskiego. Pracuje w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii w Warszawie.

 konsultacja 250 PLN
 dermatoskopia 250 PLN
 wycięcie zmiany skórnej na ciele 450 PLN
 badanie histopatologiczne 50 PLN

 

 

Dermatolog 
dr Beata Pawlik - Stopińska


Medycyna estetyczna
dr Beata Pawlik – Stopińska
dr Joanna Wiśniewska - Goryń


Prosimy o uprzednie umówienie wizyty.

Powrót