Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Lekarze specjaliści

Internista - Nefrolog 

dr n.med. Marek Stopiński

Specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog obecnie pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego do spraw interny. Od 18 lat prowadzi w Biostudio specjalistyczny gabinet lekarski. Jest ordynatorem oddziału wewnętrznego  i stacji dializ w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Był Dyrektorem Szpitala Zachodniego, który współtworzył w fazie budowy aż do jego otwarcia. Wcześniej zmodernizował szpital w Milanówku i ukształtował specjalistyczny zespół lekarsko-pielęgniarski. Przez 10 lat był asystentem w Klinice Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Dializ i Transplantacji.

 konsultacja 250 PLN

Chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej 

dr Joanna Wiśniewska - Goryń 

Studiowała medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Dusseldorfie. Ukończyła dwuletnie studnia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej. Od 10 lat pracuje w szpitalu MSWiA w Warszawie w oddziale Chirurgii Plastycznej. Specjalizuje się w chirurgii piersi. Prowadzi Poradnię Chorób Piersi (wykonuje biopsję pod kontrolą USG). 

konsultacja       250 PLN
wycięcie zmiany skórnej na twarzy       800 PLN
badanie histopatologiczne         70 PLN
usuniecie zmiany skórnej laserem Co2 od  200 PLN

Chirurg, onkolog

dr Tomasz Goryń

Specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, chirurg onkolog. Studiował medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Mediolanie. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2011 r., a specjalizację z chirurgii onkologicznej uzyskał pod kierownictwem prof. Piotra Rutkowskiego. Pracuje w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii w Warszawie.

 konsultacja 250 PLN
 dermatoskopia 250 PLN
 wycięcie zmiany skórnej na ciele 500 PLN
 badanie histopatologiczne 70 PLN

 Dermatolog 
dr Beata Pawlik - Stopińska


Medycyna estetyczna
dr Beata Pawlik – Stopińska
dr Joanna Wiśniewska - Goryń

Dietetyk

Wioleta Kowalska

Dyplomowany dietetyk i absolwentka studiów  promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej. Posiada duże doświadczenie w układaniu diet i pracy z pacjentami. Specjalizuje się w odchudzaniu, we wspomaganiu leczenia cukrzycy ciążowej, insulinooporności i chorób tarczycy. Opracowuje materiały edukacyjne, prowadzi warsztaty i prelekcje z zakresu zdrowego żywienia w szkołach, klubach seniora i innych placówkach. Jest autorką e-booka o cukrzycy ciążowej, pomaga ciężarnym w prawidłowym prowadzeniu diety. Ułatwia pacjentom pogodzenie współczesnego stylu życia ze zdrowym odżywianiem. Stosowane diety powodują zmniejszenie otyłości, powrót ciała do równowagi, poprawę stanu zdrowia.

Konsultacja: 250zł

Obejmuje:

 • Wywiad żywieniowy, wykonanie pomiarów
 • Analizę wyników badań i dotychczasowego sposobu odżywiania
 • Opracowanie indywidualnego jadłospisu na 2 tygodnie
 • Sporządzenie listy zakupów
 • Zalecenia żywieniowe

Przed wizytą pacjent powinien przygotować:

 • Opis dotychczasowego sposobu odżywiania
 • Wykaz przyjmowanych leków i suplementów
 • Wyniki badań

Wizyta kontrolna: 250zł

Obejmuje:

 • Analizę postępów diety
 • Wykonanie pomiarów
 • Modyfikację jadłospisu ( na kolejne 3-4 tygodnie)
 • Listę zakupów, dalsze zalecenia


Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty.

 

Powrót