Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Firma

 Biostudio powstało 1 lipca 1991 r. jako mała, rodzinna firma dermatologiczno- kosmetyczna, z inicjatywy dr Beaty Pawlik - Stopińskiej i dr n. med. Marka Stopińskiego.

Od początku działalności, naszym celem było śledzenie i wprowadzanie najnowszych metod i technik leczenia na najwyższym światowym poziomie, wykonywanych w miłej, domowej atmosferze, ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo, komfort i piękny wygląd naszych klientów.

W konsekwencji tych zamierzeń, jako jedna z pierwszych klinik w Polsce, wprowadziliśmy do naszej oferty zaawansowane zabiegi laserowe, renomowanych światowych firm, jak również podjęliśmy współpracę z wiodącymi markami kosmetycznymi.

Z niesłabnącym zaangażowaniem i entuzjazmem, od lat na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, wykładach i kongresach, zarówno w kraju jak i za granicą. Pozwala nam to na utrzymanie najwyższego poziomu usług, zgodnego z najwyższymi światowymi standardami.

W celu zapewnienia Państwu jak najbardziej kompleksowej i zindywidualizowanej oferty, stopniowo rozszerzyliśmy naszą działalność o nowe działy, co wymusiło na nas zmianę lokalizacji.

Obecnie funkcjonujemy w nowej klinice, gdzie w eleganckich warunkach oferujemy Państwu usługi z zakresu szeroko pojętej medycyny i urody, w tym dermatologii leczniczej i estetycznej, interny, nefrologii, ginekologii, chirurgii, kosmetologii, kosmetyki,trychologii i fryzjerstwa. Dodatkowo oferujemy Państwu konsultacje onkologa. Niedawno oddaliśmy do Państwa dyspozycji również profesjonalną salę rehabilitacyjną i nowoczesne Day SPA, realizując tym samym nasze marzenia o WELLNESS:

Biostudio stało się szczególnym miejscem, w którym można kompleksowo zadbać o zdrowie i piękno całego ciała, w oparciu o doświadczenie i wiedzę starannie dobranego i wyszkolonego zespołu.

Niezmiennie od początku naszej działalności zapewniamy naszym klientom indywidualne podejście, fachowość, wysoki standard usług i higieny oraz rodzinny i komfortowy klimat. 

Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn, wiedząc, bo doświadczając tego na codzień, że PIĘKNO NIE MA METRYKI I JEST W KAŻDYM Z NAS - TRZEBA JE TYLKO UMIEĆ WYDOBYĆ!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty,


dr Beata i Marek Stopińscy

 

 

 

 

 

 

Powrót