Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Likwidacja blizn

Laser frakcyjny CO2
Zabiegi laserem CO2 są certyfikowane przez amerykańską agencję FDA i usyskały miano „złotego standartu”. Laser DEKA Smart na którym pracuje, jest postrzegany jako jeden z najlepszych laserów frakcyjnych na świecie i używany jest w najlepszych klinikach dermatologii i medycyny estetycznej. Likwidacja blizn potrądzikowych
Najskuteczniejsza metoda likwidacji blizn potrądzikowych i regeneracji skóry. Istotne pobudzenie produkcji kolagenu zapewnia efekt odmładzający i spłycający blizny. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym kremem EMLA. Po zabiegu pojawia się obrzęk, rumień i punktowe krwawienie.Zabiegi laserem CO2 można łączyć z naświetleniami lampą LED lub osoczem bogatopłytkowym. Dzięki takiemu połączeniu zabiegi są bardziej skuteczne,skóra po zabiegu szybciej się regeneruje. 


Cena: cała twarz 2000 PLN
Cena: zabiegi częściowe od 500 PLN
                                                                                     

Likwidacja i spłycanie blizn pooperacyjnych

Stosując laser CO2 można poprawić wygląd blizn pooperacyjnych. Blizny wklęsłe wypełniają się, natomaist wypukłe ulegają spłaszczeniu. Jest to możliwe dzięki remodelingowi kolagenu. W efekcie blizny są gładsze, jaśniejsze a przez to mniej widoczne. Pewną poprawę można również uzyskać w leczeniu bliznowców.

Cena: od 250 PLN


Powrót